Image Alt

współpraca ONLINE

Nie czekaj na idealny moment. stwórz go!

TRENER JOANNA

PROWADZENIE ONLINE to opcja dla osób, które chcą samodzielnie zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie. Po wypełnieniu szczegółowej ankiety, otrzymasz ode mnie spersonalizowany plan treningowy, 7-dniowy jadłospis i filmy instruktażowe, które pomogą Ci zrealizować Twój cel.

PLAN TRENINGOWY

Po otrzymaniu wypełnionej przez Ciebie ankiety, przygotowuję plan treningowy dopasowany do Twoich celów, możliwości i preferencji. Niezależnie od tego czy będziesz trenować w domu czy na siłowni, spersonalizowany plan pozwoli Ci szybko zrealizować swoje cele.

PLAN ŻYWIENIOWY

Jest bardzo ważnym elementem metamorfozy sylwetki. W moich planach żywieniowych odnajdziesz posiłki smaczne, proste oraz szybkie w przygotowaniu. Jadłospisy posiadają rozpisaną kaloryczność posiłków, makroskładniki, zdjęcia oraz sposób przygotowania. Jeśli chodzi o jedzenie stawiam na prostotę, nasze życie jest już wystarczająco wymagające 🙂

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Technika ćwiczeń to podstawa Twojego bezpieczeństwa na treningach. Bez niej doświadczysz kontuzji albo stwierdzisz, że ćwiczenia nie przynoszą zamierzonego efektu. Dlatego razem z planem treningowym otrzymujesz filmy instruktażowe, na których tłumaczę co i jak.

stały kontakt

Nasz współpraca trwa 4 tygodnie. Co tydzień wysyłasz mi raport, w którym opisujesz swoje samopoczucie, treningi i dietę. Dzięki temu jesteś pod moją stałą opieką a ja mogę modyfikować rozpisane plany jeśli zachodzi taka potrzeba.

Dodatkowo otrzymasz:

Suplemetację

Monitorowanie postępów

Wsparcie i motywację

Indywidualne podejście

 

Masz pytania odnośnie takiej formy współpracy? Umów się na konsultację i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości.