Image Alt
Moi klienci

Metamorfozy

TAK ZMIENIAŁY SIĘ SYLWETKI MOICH PODOPIECZNYCH.

A tutaj odnajdziesz opinie moich klientek o mnie:
Kinga
Kinga
Czytaj więcej
Treningi z Asią to prawdziwa przyjemność. Polecam wszystkim, którzy chcieliby zrobić dla siebie coś dobrego. Dzięki współpracy z Asią, zadbacie nie tylko o swoje ciało ale przede wszystkim o dobre samopoczucie.
Sylwia
Sylwia
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam! Treningi z Asią to przede wszystkim coś dla ciała, ale i ducha. Każdy trening jest inny, nie ma nudy. Przychodzę i wychodzę z uśmiechem!
Kasia
Kasia
Czytaj więcej
Do Asi trafiłam w odpowiednim momencie, były dwie opcje albo krok w przód albo krok w tył i przepaść. Na szczęście wybrałam to pierwsze... Zanim rozpoczęłam przygodę z treningami utworzyłam wokół siebie bańkę - strefę komfortu poza którą nie wystawiałam nawet nosa. Trener Joanna pomijając, że jest świetną trenerką w kwestiach budowania zdrowej i pięknej sylwetki, jest również mentorką, osobą która wspiera, buduje i motywuje, daje wiarę w to, że w nas jest siła i możemy góry przenosić. Szczerze nawet nie wiem kiedy, małymi kroczkami zaczęłam przebijać swoją bańkę. Pracuje z Asia pół roku i nie sądziłam że tak daleko zajdę i tyle osiągnę! Kilogramy nie znikają z wagi w ekspresowym tempie ale zaczęłam proces budowania sylwetki i mogę szczerze powiedzieć, że tyłeczek mam jak J. Lo! To jeszcze nie koniec mojej drogi, więc myślę, że za jakiś czas efekty będą dużo większe. Dziękuję Asi za wytrwałość, cierpliwość, dobre słowo i motywację, że nigdy we mnie nie zwątpiłaś! Jeśli ktoś potrzebuje zmiany, polecam z całego serca Trener Joanna.
Ania
Ania
Czytaj więcej
Najlepsza trenerka i motywatorka. Współpracuję z Asią od stycznia i nie mogłabym być bardziej zadowolona z efektów, jak i z indywidualnego podejścia. Na treningi chodzę 3 razy w tygodniu. Obawiałam się, że się znudzę i poddam szybko (bo tak robiłam w przeszłości). A tu nie tyle, że nie jestem znudzona, a z niecierpliwością czekam na następny trening. Ćwiczenia z Asią traktuje jak czas na odstresowanie, wyładowanie czy pobudkę (gdy się nie wyśpię), a nie jak coś co muszę zrobić, odhaczyć. A wszystko dzięki motywacji i wsparciu Asi Polecam współpracę z Asią każdemu!
Gosia
Gosia
Czytaj więcej
Asia Wójcik-Soso to prawdziwa profesjonalistka, wspaniała motywatorka, wulkan energii, chodzący uśmiech i optymizm. Każdy trening to nie tylko ciężka praca i walka z samym sobą, ale dzięki Asi również ogromny zastrzyk dobrej energii. Serdecznie polecam treningi z Asia każdemu kto potrzebuje zmiany w swoim życiu, ale nie wie jak się do tego zabrać i od czego zacząć - z Asią możecie być pewni, ze jesteście w dobrych rękach!
Niki
Niki
Czytaj więcej
I finally found an instructor who is fluent in English, super supportive with a huge variety of workouts!
Daria
Daria
Czytaj więcej
No i co tu napisać... tyle rzeczy przychodzi na myśl, że nie wiem od czego zacząć, ale gdybym miała opisać Asię jednym słowem było by to słowo - AWESOME! Asia jest niesamowitym człowiekiem, którego po prostu nie da się nie lubić, co więcej KOBITA WIE CO ROBI. Kiedy poznałam Asię mogłam stwierdzić od razu, że kocha to co robi. Zarażą swoją pasją do sportu, a na treningach jest super - zawsze wychodzę pozytywnie zmęczona i nakręcona na cały dzień. Na swojej drodze spotkałam kilku trenerów, którzy okazali się katami bez duszy i przez to strasznie zniechęcali do działania, Asia pod tym względem jest inna, praca z nią jest zawsze na najwyższych obrotach (dostosowanych perfekcyjnie do możliwości "pacjenta" z którym pracuje), ale też potrafi skręcić obroty kiedy widzi, że ów "pacjent" ma gorszy dzień. Kolejna sprawa to JEDZENIE- jadłospis, który ustala jest naprawdę pyszny i mało pracochłonny, co w moim przypadku kompletnego braku czasu jest super, bo nie spędzam w sklepie, ani w kuchni miliona godzin. Z czystym sumieniem mogę POLECIĆ ASIĘ każdemu, który chce zmienić swój styl życia!!!
Poprzedni
Następny
METAMORFOZY