Image Alt

KONSULTACJA

Konsultacja trenerska to 1,5 godzinne spotkanie, na którym zdobędziesz podstawową wiedzę dotyczącą tego jak zrealizować swoje cele sylwetkowe i treningowe. Jest to zwykła rozmowa, na której poruszymy tematy związane z Twoim stanem zdrowia, celami oraz możliwościami a także przeprowadzamy trening próbny. 

 

Zobacz co wchodzi w skład konsultacji:

1. Pomiary

Wiem, że jest to najbardziej stresujący dla Was moment. Pamiętaj proszę, że nie robię tego aby Cię oceniać ale ustalić podstawowe fakty tak abym jak najlepiej mogła opracować dla Ciebie plan działania na przyszłość.

Podstawowe pomiary to:

  • pomiary centymetrem krawieckim – obwody (klatka piersiowa, talia, pas, biodra, udo, ramię, łydka)
  • analizator ciała typu TANITA – dzięki niemu widzimy ile faktycznie posiadasz tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, jakie jest Twoje nawodnienie itp.
  • zdjęcia wykonane telefonem – nigdzie ich nie udostępniam, dostajesz je w momencie konsultacji.

2. ANKIETA MEDYCZNA

Tak jak wspomniałam na początku, poruszymy temat Twojego zdrowia, ponieważ tuż po konsultacji przejdziemy do treningu próbnego i chcę żeby on był przede wszystkim dla Ciebie bezpieczny.

 

Jeśli masz aktualne wyniki badań lekarskich, zabierz je ze sobą.

Przeanalizuj sobie swój stan zdrowia i przypomnij  wszystko co może mieć dla Nas znaczenie – przebyte choroby, wszelkiego rodzaju dolegliwości, bóle mięśniowe, złamania, operacje itp.

3. STYL ŻYCIA

To ważny element, który prawdopodobnie ma największy wpływ na to jak realizujesz swoje cele.

Im więcej wspólnie ustalimy na konsultacji tym lepiej będę Ci mogła pomóc. 

Tutaj zapytam Cię czy większość dnia spędzasz na siedząćo czy stojący, jak u Ciebie ze stresem itp. Nie muszę znać szczegółów, potrzebuję jedynie podstawowych informacji po to aby prawidłowo ułożyćplan działania.

4. TWOJE CELE

Tutaj głos oddaję Tobie. Niezależnie od tego czy Twoim celem będzie redukcja tkanki tłuszczowej, budowa mięśni czy poprawa kondycji – zrobię wszystko aby jak najlepiej ułożyć dla Ciebie trening i dopasować styl żywienia. 

5. TRENING PRÓBNY

W skład konsultacji wchodzi także 25 minutowy trening, po to abyś mogła sprawdzić jak to wygląda od kuchni i poczuć dreszczyk jak przy realizacji swoich celów. 

Na trening będziesz potrzebowała jedynie wygodnego ubrania i butelki wody.

6. PLAN DZIAŁANIA I PODSUMOWANIE

Po zakończonym treningu wracamy na sofę i ustalamy plan działania.

Jeśli jesteś zdecydowana i się zgadzasz – ustalamy termin pierwszego treningu.

Jeśli nie – pozostajemy w kontakcie a Ty wracasz do domu ze wskazówkami jak trenować i jeść by osiągnąć najlepsze efekty. 

Sama konsultacja do niczego nie zobowiązuje. Jest to czas dla Ciebie na rozwianie swoich wątpliwości i wyciągniecie z tego spotkania jak najwięcej cennych dla Ciebie informacji.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację, wyślij do mnie formularz zgłoszeniowy.

Konsultacja trenerska jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Wszystkie spotkania odbywają się przy ulicy Zakopiańska 62 w Krakowie (wejśćie od strony Castoramy)

Do zobaczenia! 🙂